Енергоспестяваща лампа ECO LINE ∙ 20W ∙ 1135lm ∙ E27 ∙ 2700K
Код заявка: VIV000075 | Артикул: ECO LINE 20W E27/2700K
Технически параметри
| Серия | ECO LINE |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1135lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | Ø48x152mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~85W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209154248 |
Енергоспестяваща лампа 20W, 2700K. Среден живот на лампата 10 000 ч.

