LED лампа LED20 ∙ MR16 ∙ 1.5W ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ синя
Код заявка: VIV000132 | Артикул: #LED20 MR16 - BL G5.3 12V VIVALUX
Технически параметри
| Серия | LED 20 |
| Мощност(W) | 1.5W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x46mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800209157362 |
LED лампа 1,5W, 12V, за създаване на атрактивни светлинни ефекти, синя светлина.

