Аплик DAISY BLUE ∙ 01/1801 ∙ Ø1/2 300 мм
Код заявка: VIV000266 | Артикул: #01/1801-мод.Deasy/blue bis ф.30
Технически параметри
| Серия | DEASY BLUE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø300x150mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Аплик за монтаж на стена, Е27, IP20, Ø1/2 300 mm.
