Плафониера SPIRALE ∙ 04/2204 ∙ Ø400 мм
Код заявка: VIV000296 | Артикул: #04/2204-мод.Spirale ф.40
Технически параметри
| Серия | SPIRALE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x60W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Плафониера за монтаж на таван, Е27, Ø400.
