Аплик ETNICO GOLD ∙ 09/4303 ∙ квадрат ∙ 260 x 260 мм
Код заявка: VIV000363 | Артикул: #09/4303 Etnico Gold
Технически параметри
| Серия | ETNICO GOLD |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 260x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Аплик, квадрат 260 x 260 мм, Е27.
