Аплик VORTICE ∙ 5111 ∙ Ø1/2 300 мм
Код заявка: VIV000432 | Артикул: 5111 Vortice
Технически параметри
| Серия | VORTICE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø300x150mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209154910 |
Аплик за монтаж на стена, 1 х max 60W, E27, 230V, IP20, 1/2 Ø300.

