Осветление за мебели ∙ LFD-T02-C
Код заявка: VIV000561 | Артикул: #LFD-T02-C
Технически параметри
| Серия | LFD |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 130x128x40mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 20W |
| Цвят на корпуса | хром |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 5905339043801 |
Осветително тяло за монтаж на мебели.
