Халогенен сет ∙ LE/SA
Код заявка: VIV000618 | Артикул: #LE/SA
Технически параметри
| Серия | LE |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 188x94x54mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 20W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Халогенен сет за монтаж на шкаф от щампована стомана 12V, G4.
