Полилей EDERA ∙ 12/4504 ∙ Ø400 мм
Код заявка: VIV000673 | Артикул: #12/4504 Edera
Технически параметри
| Серия | EDERA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400x900mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Полилей, Е27, Ø400 мм.
