Полилей FAZZOLETTO ∙ 51311 ∙ стационарен ∙ Ø400 мм
Код заявка: VIV000692 | Артикул: 51311 Fazzoletto
Технически параметри
| Серия | FAZZOLETTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400x810mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209154965 |
Полилей стационарен, 1 х max 100W, E27, 230V, Ø400, IP20.

