Пендел асансьор ∙ стандартен ∙ 30158 ∙ син
Код заявка: VIV000756 | Артикул: #30158 BLUE
Технически параметри
| Серия | LIFT STANDART |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 340-1240mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Цвят на корпуса | синьо |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Асансьор за монтаж на таван, син, с резбована термопластична фасунга за цокъл Е27 и регулируема дължина от 34 до 124 cm. В горната чашка на всеки асансьор се намира механизъм за фиксиране на носещото въже. Кабелът е спирално навит. Максимално тегло на стъклото - 5 кг.
