Пендел стандартен ∙ 31112 ∙ прозрачен
Код заявка: VIV000786 | Артикул: 31112 TRANSPARENT
Технически параметри
| Серия | PENDANT STANDART |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 700x70mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800209150172 |
Пендел стандартен за монтаж на таван, с дължина 70 cm и бяла резбована термопластична фасунга за цокъл Е27, 230V, прозрачен. Максимално тегло на стъклото - 3 кг.
