Фасунга бакелитова ∙ D/7175/VO ∙ гладка ∙ злато
Код заявка: VIV001597 | Артикул: #D/7175/E/1/VO-гл.
Технически параметри
| Серия | SERIE 7000 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø46X54mm |
| Цвят на корпуса | злато |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | бакелит |
Фасунга бакелитова, гладка, Е27, T190.
