Фасунга бакелитова ∙ D/3350/VB ∙ полу резба ∙ бяло ∙ с ринг
Код заявка: VIV001599 | Артикул: D/3350/VB полу резба, бяло с ринг
Технически параметри
| Серия | SERIE 3000 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø27x53mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2A |
| Материал | бакелит |
| EAN | 3800209150493 |
Фасунга бакелитова, полурезбована, с ринг, Е14, T190°, бяла.
