Фасунга декоративна 1040/N
Код заявка: VIV001620 | Артикул: 1040/N права, черно
Технически параметри
| Серия | SERIE 1040/1041 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø83x58xØ42mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209150646 |
Фасунга права, Е27, IP20, черна.
