Фасунга декоративна 1041/B
Код заявка: VIV001623 | Артикул: 1041/B наклонена, бяло
Технически параметри
| Серия | SERIE 1040/1041 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø83x80xØ42mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209150653 |
Фасунга наклонена, Е27, IP20, бяла.
