Кабел с прекъсвач и щепсел CII/6323/12/8
Код заявка: VIV001649 | Артикул: CII/6323/12/8 with switch, transparent
Технически параметри
| Серия | CORD-SETS |
| Напрежение (V) | 250V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 2000mm |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2.5A |
| EAN | 8019695011217 |
Кабел 2 м с прекъсвач и щепсел, прозрачен.
