Кабел с щепсел CN/63/20*22 ∙ черен
Код заявка: VIV001658 | Артикул: CN/63/20*22 without switch, black
Технически параметри
| Серия | CORD-SETS |
| Напрежение (V) | 250V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 2000mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2.5A |
| EAN | 3800209150721 |
Кабел 2 м с капсулован щепсел, черен.
