Комплект фасунга Е27 и кабел 5078/17/N
Код заявка: VIV002269 | Артикул: 5078/17/N гладка с кабел 13 см, черно
Технически параметри
| Серия | SERIE 5078 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø37.8x54mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209157591 |
Комплект термопластична фасунга Е27, гладка, T210° и кабел 2х0,75, 17 см и лустерклема, черна.
