Енергоспестяваща лампа SUPER REFLECTOR ∙ R50 ∙ 11W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 2700K
Код заявка: VIV002580 | Артикул: #SUPER REFLECTOR CFL R50 11W E14
Технически параметри
| Серия | SUPER REFLECTOR |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 300lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø50x85mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209158352 |
SUPER REFLECTOR е рефлекторна енергоспестяваща лампа R50, 11W, E14, 2700K, 8000 ч.
