Енергоспестяваща лампа SUPER LUX ∙ 7W ∙ 170lm ∙ GU10 ∙ 2700K
Код заявка: VIV002581 | Артикул: #SUPER LUX CFL GU10 7W 2700K
Технически параметри
| Серия | SUPER LUX |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 170lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Размери (mm) | Ø50x74mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209158383 |
SUPER LUX е модел, който успешно може да замени стандартна халогенна лампа 230V (цокъл GU10). Живот на енергоспестяващата лампа - 8000 ч.
