Фасунга термопластична K/38/T210/VB
Код заявка: VIV002701 | Артикул: K 38/B гладка, бяло
Технически параметри
| Серия | SERIE 38 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø27.8x53.2mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209155238 |
Фасунга термопластична, гладка, T210°, Е14, бяла.
