Фасунга термопластична K/38/F/T210/N
Код заявка: VIV002704 | Артикул: K 38/F/N цяла резба, черно
Технически параметри
| Серия | SERIE 38 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø27.8x53.2mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209157454 |
Фасунга термопластична, резбована, с ринг, Е14, T210°, черна.
