Луминесцентна лампа T5 ∙ 14W ∙ G5 ∙ червена
Код заявка: VIV002747 | Артикул: #F14T5-RED
Технически параметри
| Серия | T5 |
| Мощност(W) | 14W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 560x15mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | червен |
| EAN | 3800209159076 |
Луминесцентна лампа T5 14W, червена. Среден живот на лампата 8000 ч.
