Луминесцентна лампа T5 ∙ 21W ∙ G5 ∙ синя
Код заявка: VIV002752 | Артикул: #F21T5-BLUE
Технически параметри
| Серия | T5 |
| Мощност(W) | 21W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 860x15mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | син |
| EAN | 3800209159120 |
Луминесцентна лампа T5 21W, синя. Среден живот на лампата 8000 ч.
