LED лента ORLO LED ∙ 6400К ∙ IP65 ∙ 5m
Код заявка: VIV002773 | Артикул: ORLO LED 60 SMD3528 W /reel 5m/, 6400K, IP65
Технически параметри
| Серия | ORLO LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1050lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 4.8W/m |
| Светлинен поток/m | 210 lm/m |
| EAN | 3800209159298 |
LED лента, 60 диода/метър, 4.8W/m, 6400K,12VDC, ролка 5 м, IP65.






