LED прожектор REN LED ∙ 4W ∙ сив ∙ 4200K ∙ IP44
Код заявка: VIV002788 | Артикул: #REN LED45/GR сив
Технически параметри
| Серия | REN LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 180lm |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 185x136x125x265mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Цвят на корпуса | сребро |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Диоден прожектор с 45 диода, цветна температура 4200K и полезен живот 50 000 ч. Прожекторът е много добро решение за места, където е необходимо да се осветява продължително време – осветление пред магазини, офиси, складове, осветяване на витрини, рекламни надписи и др.


