Енергоспестяваща лампа Mini Globe ∙ 9W ∙ 432lm ∙ E14 ∙ 2700K
Код заявка: VIV002793 | Артикул: MG22 9W E14/2700K MINI GLOBE
Технически параметри
| Серия | MINI GLOBE |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 432lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø55x102mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209159335 |
Енергоспестяваща лампа 9W, E14. Топло бяла светлина - 2700K. Среден живот на лампата 10 000 ч.

