Луна за вграждане FILO ∙ 2x23W ∙ бял
Код заявка: VIV002817 | Артикул: FILO 2x23 W
Технически параметри
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø230x90mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | 2x23W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø200mm |
| EAN | 3800209159465 |
Кръгла луна за компактни луминесцентни лампи 2 х Е27, 230V, бяла. Работи с енергоспестяващи лампи с цокъл Е27 или с LED лампи THOR LED 9W E27 VIVALUX.

