Луна за вграждане DOCS ∙ 2x23W ∙ никел мат
Код заявка: VIV002819 | Артикул: DOCS 2x23 N/M
Технически параметри
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 210x210x82mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | 2x23W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | 195x195mm |
| EAN | 3800209159441 |
Квадратна луна за компактни луминесцентни лампи 2 x E27, 230V, матиран никел.

