Влагозащитена луна MICA ∙ SL120 ∙ хром ∙ IP65
Код заявка: VIV002889 | Артикул: SL120 C MICA
Технически параметри
| Серия | MICA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø84x49mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø72mm |
| EAN | 3800209159830 |
Луна за баня, за вграждане, от алуминий Ø84, 12V, хром, IP65.

