Енергоспестяваща лампа BRIGHT SPIRAL ∙ 11W ∙ 630lm ∙ E14 ∙ 6400K
Код заявка: VIV002903 | Артикул: BS26 11W E14/ 6400K BRIGHT SPIRAL
Технически параметри
| Серия | BRIGHT SPIRAL |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 630lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø40x97mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~53W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209159878 |
Енергоспестяваща лампа 11W, E14, 6400K, среден живот на лампата 10 000 ч.

