LED лампа EXTRALUX ∙ JDR ∙ 6W ∙ 280lm ∙ GU10 ∙ 2700K
Код заявка: VIV002997 | Артикул: #EL JDR 6W GU10 WW-2700K
Технически параметри
| Серия | EXTRALUX |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 280lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 40° |
| Размери (mm) | Ø50x59mm |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228020074 |
LED лампа EXTRALUX JDR 6W, GU10, 2700K, 50 000 ч живот.
