Енергоспестяваща лампа X SPIRAL ∙ 11W ∙ 564lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003027 | Артикул: XS24 11W E14 4000K X SPIRAL
Технически параметри
| Серия | X SPIRAL |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 564lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø41x96mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~49W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228020371 |
Енергоспестяваща лампа X SPIRAL XS24 11W E14 4000K. Живот 10 000 ч живот. Индекс на цветопредаване Ra ≥ 80.

