Метал халогенна лампа MHL ∙ 70W ∙ 6300lm ∙ R7s ∙ 4200K
Код заявка: VIV003040 | Артикул: MHL 70W R7s 4200K
Технически параметри
| Серия | MHL |
| Мощност(W) | 70W |
| Светлинен поток (lm) | 6300lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Размери (mm) | Ø20x117mm |
| Живот на осветителя (h) | 12000h |
| Димиране | не се димира |
| Ток (A) | 0.98A |
| EAN | 3800228020432 |
Метал халогенна лампа 70W, R7s, 4200K, 230V.
