Луминесцентно осветително тяло LINEO ∙ TL 5003 ∙ 28W ∙ 4200K
Код заявка: VIV003071 | Артикул: #LINEO TL 5003-28W
Технически параметри
| Мощност(W) | 28W |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1220x87x34mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Светлинен източник | да |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228020630 |
Осветително тяло за мебели в комплект с T5 луминесцентна лампа 28W, 4200K.

