Инфрачервен сензор за движение FLEX ∙ SR18 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV003077 | Артикул: FLEX SR18-B
Технически параметри
| Серия | FLEX |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 86x95x73mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228020685 |
Сензор за движение FLEX, черен. Подвижен, за монтаж на стена. Обхват на действие - 180 градуса. Максимално разстояние - до 12 m. FLEX има два кръгови плъзгача за регулиране на времето на задържане и чувствителността спрямо външната осветеност. Степен на прахо- и влагозащита - IP44.


