Лампа със специално предназначение за печки PS ∙ 15W ∙ 110lm ∙ E14
Код заявка: VIV003182 | Артикул: PS-15W E14 VIVALUX
Технически параметри
| Серия | PS |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 110lm |
| Напрежение (V) | 240V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø22x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 1000h |
| EAN | 3800228020920 |
Лампа за печки 15W, E14, T300°, 240V. Лампите PS притежават технически параметри, които правят конструкцията им подходяща, за да бъдат използвани като светлинни източници в домакинските електроуреди (за печки - до 300°). Лампите представляват продукт със специално предназначение по смисъла на чл. 3, т. 1, а) от регламент 2015/1428 на Комисията.

