Енергоспестяваща лампа MINI SPIRAL ∙ 7W ∙ 290lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003289 | Артикул: #MSP24 7W E27 4000K
Технически параметри
| Серия | MINI SPIRAL |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 290lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021408 |
Енергоспестяваща лампа MINI SPIRAL 7W E27, неутрална светлина – 4000K. Среден живот на лампата 10 000 ч.

