Халогенна лампа JDR ∙ 18W ∙ 180lm ∙ GU10 ∙ 2800K
Код заявка: VIV003294 | Артикул: #JDR 18W GU10 230V Class C
Технически параметри
| Серия | JDR 230V |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 180lm |
| Цветна температура (K) | 2800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 24° |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø50x53mm |
| Живот на осветителя (h) | 2000h |
| Димиране | не се димира |
Халогенна лампа 18W, 230V, GU10, 2000 ч.
