LED лампа FLOR LED ∙ 1W ∙ 100lm ∙ G4 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003321 | Артикул: FL 1W G4 CL 4000K FLOR LED
Технически параметри
| Серия | FLOR LED |
| Мощност(W) | 1W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø10x39mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Еквивалент | ~15W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228020470 |
LED лампа 1W, G4, 12 AC/DC, 4000K. Мощност: 1W; напрежение: 12V AC/DC; цокъл: G4; цветна температура: 4000К; индекс на цветопредаване Ra ≥ 80; 30 000 ч живот; гаранция: 24 месеца.



