LED лампа CAMEO LED ∙ 6W ∙ 480lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003409 | Артикул: GCL 6W E14 CL 4000K CAMEO LED
Технически параметри
| Серия | CAMEO LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 480lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 140° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x82mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021910 |
LED лампа, 6W, E14, 230V, 4000K, мини глобо. CAMEO LED GLOBE са мощни 6W лампи, с форма тип G45, цокъл Е14, 25 000 ч живот. Предлагат се в неутрална светлина 4000К. Индексът на цветопредаване Ra ≥ 80 осигурява много добро възпроизвеждане на цветовете.



