LED плафониера CHIARA LED ∙ 15W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003427 | Артикул: CHIARA LED 15W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | CHIARA LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø340x90mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022092 |
LED плафониера Ø340, 15W, 230V, 4000K. CHIARA LED е стилно и енергоспестяващо решение за осветление. Свети в неутрална мека светлина 4000К.


