LED панел GRANDO LED ∙ 40W ∙ 3200lm ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003428 | Артикул: GRANDO LED 40W WH/CL-4000K
Технически параметри
| Серия | GRANDO LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 595x595x8mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 580x580mm |
| EAN | 3800228022108 |
LED панел с бял матиран дифузер за общо осветление 595 x 595 mm, 40W, 230V, 4000K, 3200 lm, IP20, 30 000 ч живот, Ra ≥ 80, в комплект с LED захранване. За вграждане в окачен таван, за външен монтаж с рамка GRANDO FRAME или висящ с комплекта за окачване GRANDO ROPE. Предлага се и в димируем вариант.











