LED луна за вграждане SKY LED ∙ 20W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003466 | Артикул: #SKY LED 20W WH/CL
Технически параметри
| Серия | SKY LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø230x26.5mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø200mm |
| EAN | 3800228022146 |
LED луна Ø230 20W, 230V, 4000K. Луната за вграждане SKY LED е стилно и енергийно ефективно решение за вътрешно осветление. Едновременно с ниската консумация на електроенергия (20W) със SKY LED се постига много добра осветеност на помещенията и оптимален зрителен комфорт с индекс на цветопредаване Ra ≥ 80.





