Лампа със специално предназначение AS ∙ 25W ∙ 200lm ∙ E27
Код заявка: VIV003485 | Артикул: AS-25W E27
Технически параметри
| Серия | AS |
| Мощност(W) | 25W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Напрежение (V) | 240V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø55x95mm |
| Живот на осветителя (h) | 2500h |
| Димиране | димируем |
| EAN | 3800228022177 |
Лампите с нажежаема жичка от серията AS са с номинално работно напрежение 240V и процент на отказите по-нисък от 2% през първите 1000 часа на експлоатация. Лампите представляват продукт със специално предназначение по смисъла на чл. 3, т. 1 в от регламент 2015/1428 на Комисията.
