LED линейно осветително тяло SPICA LED ∙ T5 ∙ 13W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003499 | Артикул: SPICA LED T5 LED 13W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | SPICA LED |
| Мощност(W) | 13W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 150° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 880x22xx35mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022290 |
LED осветителните тела SPICA T5 LED заменят телата, работещи с Т5 луминесцентни лампи. SPICA LED 13W е с вграден прекъсвач и е в комплект с аксесоари за монтаж и захранващ кабел с щепсел (0,80 m). Дължина на LED осветителното тяло - 880 мм, 13W, 230V, 4000K, комплект с кабел 0,80 m.


