LED лампа COLORS LED ∙ G45 ∙ 1W ∙ 70lm ∙ E27 ∙ 6400K
Код заявка: VIV003542 | Артикул: CL G45 1W E27 White 6400K COLORS LED
Технически параметри
| Серия | COLORS LED |
| Мощност(W) | 1W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 320° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x69mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022504 |
LED лампа 1W, E27, 230V, 6400K, мини глобо. COLORS LED е изключително икономична 1W и директно заменят традиционните цветни лампи с нажежаема жичка. Намира широко приложение както в дома, така и навън за създаване на светлинни ефекти и различни по вид светещи украси.


