Влагозащитена LED луна за вграждане PUNTO LED ∙ 9W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003559 | Артикул: PUNTO LED 9W WH/CL
Технически параметри
| Серия | PUNTO LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 700lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø110x36mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø90mm |
| EAN | 3800228022641 |
LED луна Ø110 9W, 230V, 4000K, IP44. Серията PUNTO LED са влагозащитени LED луни за вграждане със степен на защита IP44, което ги прави подходящи за употреба на места с повишено ниво на влажност и запрашеност. PUNTO LED изискват незначителна дълбочина на монтажния отвор.




