LED лентa MEGA LED ∙ SMD 5050 ∙ 6400K ∙ 5м
Код заявка: VIV003588 | Артикул: MEGA LED 60 SMD5050 W /reel 5m/ 6400K
Технически параметри
| Серия | MEGA LED |
| Мощност(W) | 72W |
| Светлинен поток (lm) | 4200lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 14.4W/m |
| Светлинен поток/m | 840 lm/m |
| EAN | 3800228022887 |
LED лента, 60 диода/метър, 14.4W/m, 6400K, 12VDC, ролка 5 м. LED лентите са предназначени за скрито осветление на тавани, за осветяване на рекламни пана и др. Те работят при понижено напрежение 12V и затова е необходимо да се захранят с LED DRIVER с подходящ капацитет. LED лентите се предлагат в дневна светлина - 6400К.






